Mim Shoepera 2019 Yılından Beklentilerim Neler?

Ad Blocker Kullanıyorsunuz Galiba:)

Shoepera.com'a hoş geldiniz.Ad Blockerınızı shoepera.com için devre dışı bırakarak sitemde gezintinize hemen başlayabilirsiniz.Anlayışınız ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler.

Sevdiklerinle Paylaş:

Eveeettt geldik yılın sonunda en atraksiyonlu adrenalinli paylaşıma😉 İki gündür 39,5 ateşle hastanelik olup serumlarla haşır-neşir olan bünyeye iyi gelsin diye son içeriğim “Diyabet Ayakkabısı Nedir?“e gelen yorumlara bakayım yattığım yerden dedim…Dedim de bir de ne göreyim? 👀👀😎 Shoepera’ya neredeyse ilk yayın haftasından bu yana büyük destek ve yakınlık göstermiş olan sevgili Renkli Blog Sayfam bana çok tatlış bir yorumla “Mimlendinizzzzzz” mesajı bırakmamış mı??👀😘

Aldı mı beni bir telaş…Yattığım yerden bu cici etkinliğin gereklerini yerine getirip, ateşime, kızarmış yanaklarıma, şıpşıp akan burnuma ve sanki üstümden bufalo sürüleri geçmiş de ezilmişim gibi beni perişan hissettiren ağır virüslü gripli vücutla 2019’dan beklentilerimi derli toplu yazabilecek miydim??

Hem 2019 beklentileri dediğin de öyle az buz şey miydi? Bunun sağlık tarafı var, kariyer tarafı var, dostlar var, blogosfer var, ekonomi var, çocuk ve hayvanlar kısmı var…Var oğlu var! “Bu Aslı da ne beklentili kadınmış” demeden okuyacaksanız bakın bakalım neler istiyorum 2019’dan?😉

Önce sağlık elbette, o gitti mi gözümüzün feri gidiyor resmen. Elde var 1.✔

amerikan-para-birimi

2019-Turk-ekonomisi-stagflasyon-amerikan-dolari

İkincisi 2019 Türkiye ekonomisi adına çoğu kişi gibi kaygılarım var; ülkece global ekonomik kriz ortamından fazlaca zarar görmeden olabildiğince refah ve huzur dolu bir yıl geçirebilmemizi diliyorum. Biliyorum daha romantik ifadelerle daha optimist bir anlatımla dünya barışından veya vegan haklarında ilerlemelerden bahsetmemi yeğlerdiniz belki😉 ama ben ekonominin tüm bilimlerin babası olduğunu düşünen biriyim.

“Her şey her şeyle bağlantılıdır.” formülünü her şey “ekonomiyle” bağlantılıdır diye okuyorum galiba☺🤔 Sağlık, bilim, teknoloji, sosyolojik barış ortamı, moral ve huzur için sağlam ve krize girmeyen bir Türkiye ekonomisini tüm kalbimle diliyorum. Ekonomi iyi olmazsa o tatlış ayakkabıları nasıl alıciiizzz ayrıca ? ☺👠👢👟💃🏌️‍♀️😎

Üçüncüsü son 10 yılda ülkemizde kadına, çocuğa ve hayvana şiddet, taciz ve tecavüz vakaları %2000  düzeyinde arttı. Bu tüm sosyologların, hukukçuların ve eğitimcilerin üzerinde çalışma yapması gereken çok hazin ve ürkütücü bir oran. 2019’un ülkemizin kadınlarına, çocuklarına ve hayvanlarına adaletin tecelli ettiği, uygarca, hakça, güvenli ve huzurlu ortamlarda yaşayabilme olanağını getirmesini yürekten diliyorum.

Sonraaa kariyer konusu elbette önemli. Beni artık çoğunuz yakından tanıyorsunuz. Bildiğiniz gibi alanım stratejik pazarlama ve marka yönetimi. Alanımda ilerlemek için hedeflediğim birkaç hamle var 2019’da, 15. meslek yılımda o adımları atabilmeyi umuyorum.

blog yayını yapmak

blog-acmak-blog-yazmak

2018 benim açımdan Shoepera’nın yayına girmesiyle farklı bir yıl oldu. Bir dolu şey öğrendim. Şahane blogger dostlarım oldu. Hiç bilmediğim konular, tarifler, deneyimler, anlatılar derken blogosferde sizlerle olmayı çok sevdim.

Shoepera’da tam-zamanlı bulunamadığım ve iş hayatım çok yorucu geçtiği için birçok profesyonel blogger dostum kadar üretken değilim maalesef. 2019’da içerik kalitesini koruyarak sizlerle daha sık buluşmayı, haftalık olarak daha fazla içerik üretmeyi de planlıyorum. Ayakkabı aşkım ve sizlerin desteği olduktan sonra bende ayakkabı mevzuu biter mi hiç? 🙂

Son olarak yabancı ülkeleri ziyaret ederken hep ülkenin kadınlarının ve çocuklarının yüz ifadelerine bakarım ben. Kadın ve çocuk gülüyorsa o ülkede işler rayındadır. 2019’da çocuklar üşümesin, şeker de yiyebilsinler; kadınlar hep doyasıya gülsün ve ennnn tarz ayakkabılarla ülkemizi adımlasınlar diyorum👠👠👠👠👠👠👠😎☺👌😃 Yıl başı demişken 1 Ocak 2019’a adım atarken ayaklarınızda ne olmalıya karar veremediyseniz şu yazıma da göz atmaktan hoşlanabilirsiniz: “Efsane Yılbaşı Ayakkabı Modelleri ile Yılbaşı Şıklığı” 

Bu virüslü halimle hepsini yazamadım tüm istediklerimin ama sırf bunlar gerçek olsa hayat zaten bayram olmaz mı; yeter de artar bile😎 İsteklerimi biiirrr biiirrr sayıp döktükten sonra sırada #mim geleneğinin gereklerini yerine getirmek var. Bayrağı sevgili Renkli Blog Sayfam dan nasıl aldımsa, büyük bir merak ve görev duygusuyla 3 blogger dostumu mimliyorum: Evet, sevgili:

Şafağın Dünyası 

Mutlu Yazar 

Çayaşkı 

Sizleri geleneksel #mim etkinliğimizin gereği olarak ve sevgili Renkli Blog Sayfam ‘ın bana verdiği yetkiyle mimledimmmmm.😉👆👆👆👆👆👆 Hem hasta yatağındaki bir kadıncağızı kırmazsınız siz ben eminim😘 Artık top sizlerde. Merakla 2019 beklentileri paylaşımlarınızı ve kimleri mimleyeceğinizi bekleyeceğim. 👀😃😎☺😉

2019’da görüşene dek en cool ayakkabılar sizlerin olsun👠👠👠👠👠👠👠

“Ayakkabı Ruhun Arabasıdır.” 

Sevdiklerinle Paylaş:

Yorumlar

Yorumunu Paylaş