Gigi Hadid Kimdir?En Güzel Gigi Hadid Ayakkabıları

Ad Blocker Kullanıyorsunuz Galiba:)

Shoepera.com'a hoş geldiniz.Ad Blockerınızı shoepera.com için devre dışı bırakarak sitemde gezintinize hemen başlayabilirsiniz.Anlayışınız ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler.

Sevdiklerinle Paylaş:

Bugün genç yaşına rağmen hatırı sayılır bir üne ve 40 milyon takipçiye sahip ünlü model Gigi Hadid’in ayakkabı dolabını biraz karıştıralım beraber istiyorum. Her giydiği olay, her beyanatı manşet olan ünlü modelin yaşamı daha küçüklüğünden bugünlerinin sinyallerini vermiş.

2 yaşında Guess Baby koleksiyonunun ve ardından Guess Kids’in marka yüzü olan genç model giysileri, ayakkabıları, eğitimi, ailesiyle olduğu kadar kişisel yaşamıyla da gündemde sıklıkla kendine yer buluyor.

Zaman zaman Trump’la bile ters düşen cesur modelin yaşamını ve stilini merak ediyorsanız Gigi Hadid kimdir? Ayakkabı dolabında neleri vardır? içeriği hemen aşağıda.

Gigi Hadid Kimdir?

gigi-hadid-askili-abiye-elbise-gigi-hadid-stiletto

gigi-hadid-kimdir-en-guzel-gigi-hadid-ayakkabilari

Gigi Hadid 1995 Kaliforniya doğumludur. Filistinli Mohamed Hadid ile Hollanda asıllı Amerikalı Yolanda Foster’dan dünyaya gelen Gigi Hadid’in gerçek ismi Jelena Noura Hadid’dir.

Küçük bir kızken sınıfında ismi Helena olan bir arkadaşıyla sürekli karıştırılması üzerine, annesi duruma el koyarak bundan böyle kendisine “Gigi” olarak seslenilmesi için okula bizzat ricada bulunmuş. O gün bugündür dünya kendisine “Gigi” adıyla sesleniyor.

Dünyaca ünlü bir model olan annesiyle, emlak kralı olarak anılan babasının Gigi’ye mesleki bağlantılar ve basın desteği sağlamada büyük katkısı olsa da, ünlü model karakteri, çalışkanlığı ve geliştirmeye çabaladığı yetenekleriyle bu şansını belli ki iyi kullanmaya niyetli.

17 yaşından bu yana dünyaca ünlü bir model olan Gigi, eğitimini yarıda bırakmış olmasını spora ve sosyal yardım çalışmalarına ağırlık vererek dengeliyor. İleri seviye biniciliğin yanı sıra voleybol geçmişi de olan Gigi Hadid, bugüne dek Reebok’dan Vogue’a, Elle, Maybelline, Versace, Chanel, Fendi, Miu Miu ve Tommy Hilfiger gibi çok sayıda dev markayla işbirlikleri gerçekleştirdi👌👍

2015 yılı Gigi Hadid’in altın yılıydı. O yıl hem Pirelli Takvimi’nde yer alması hem de Victoria’s Secret Fashion Show kızlarından biri olmasıyla ününe ün katan Hadid, 40 milyona varan dev bir takipçi kitlesine de kavuştu.

Bella ve Anwar Hadid’le kardeş olan model, anne ve babasının ikinci eşlerinden tam 6 kardeşe daha sahip😲

Gigi Hadid Ayakkabıları ve Stil Vazgeçilmezleri

gigi-hadid-spor-ayakkabi-modeli-tanitimi

gigi-hadid-kimdir-gigi-hadid-reebok-marka-isbirligi

Ayakkabılara özel ilgisi olan Gigi Hadid ilham verici bir ayakkabı koleksiyonuna sahip. 1.80 boyunda 58 kilo ağırlığındaki Gigi, uzun bacak boyu avantajıyla sık sık düz ayakkabılar, spor ayakkabılar, flip toplar ve loaferlarla sokak stilinin en güzel örneklerini sergiliyor.

Özel günler, açılışlar, showlar ve televizyon programlarındaysa daha kadınsı ve iddialı görünümlerden de kaçınmayan Gigi, Stuart Weitzmanla ikinci işbirliği kapsamında tasarımında bizzat rol aldığı sivri ve kapalı burun sokak stili terliklerle önceliğinin konfor olduğunu vurgulamış oldu.

Gigi Hadid kimdir deyip de ayakkabılarından bahsetmemek olanaksız. Gigi’nin ayakkabılara olan özel zaafı tüm dünyanın malumu. Önce ayakkabıyı seçip, kıyafeti, saçları ve makyajı ayakkabılarına uyduran Gigi’nin ayakkabı dolabında neler neler yok ki? Gigi’nin günlük, klasik, spor ve abiye ayakkabı seçimlerinden en beğendiklerime şu aşağıdaki videoda göz atabilir, kendi stiliniz için Gigi’den fikir alabilirsiniz.

Gigi’nin tarzı bana uymuyor, ben daha sıra dışı ayakkabı ve kombinlerden hoşlanırım derseniz sizi şuraya alayım👉👉👉“Lady Gaga Ayakkabı Modelleri ve Düşündürdükleri” 

Bugün sizlerle beraber Gigi Hadid kimdir ‘e daha yakından baktık. Ünlü model güzel genler, tanınmış bir anne ve çok iyi eğitimli bir babaya, global iş bağlantılarına ve müthiş bir basın desteğine sahip oluşuyla başarı için yaşama neredeyse 5-0 önde başlamış. Bakalım gelecek yıllarda bu avantajlarını nasıl kullanacak ve dünya kamuoyunun karşısına hangi projelerle çıkacak; merakla takipteyiz. Ben daha çok ayakkabılarının takibindeyim o ayrı😎☺👠

Siz nasıl buluyorsunuz ünlü modelin videodaki ayakkabı seçimlerini ve kombinlerini?

Yorumlarda paylaşırsanız ben de görüşlerinizi merakla okumak isterim.

Gelecek içeriklerden anında haberdar olmak için Shoepera’ya abone olmayı unutmayın👍👌

Yeniden görüşene dek en tarz ayakkabılar sizlerle olsun👢👟👠😃

“Ayakkabı Ruhun Arabasıdır” 

Sevdiklerinle Paylaş:

Yorumlar

Yorumunu Paylaş