Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Ad Blocker Kullanıyorsunuz Galiba:)

Shoepera.com'a hoş geldiniz.Ad Blockerınızı shoepera.com için devre dışı bırakarak sitemde gezintinize hemen başlayabilirsiniz.Anlayışınız ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler.

Sevdiklerinle Paylaş:

Efendim her yılın en kritik ve “belirleyici” günü sanıldığı gibi yılbaşı değil, Sevgililer Günü’dür.

Biz kadınların özel günlere verdiğimiz önem malum.

14 Şubat da birçok şeyi için için sorguladığımız ve önem vermiyoruz desek de verdiğimiz, o “kritik” günlerin nirvanası.

 

Her yıl 14 Şubat haftasına girildi mi erkeklerin sevgilime/karıma sevgililer günü hediyesi ne alabilirim kıvranmaları, neti didik didik taramalar, sevgilinin/eşin en yakın kankasından sevgililer günü hediye fikirleri için tüyo istemeler hız kazanır😉

 

Bu konuda kadınlar genellikle hazırlıklıdır.

Yılbaşı armağanı alırken alternatif sevgililer günü hediye fikirleri de hazır ederler ki, bu önemli günde telaş olmasın…

 

Gelgelelim beyler için durum genellikle farklıdır.

Erkekler açısından tüm özel günler gibi Sevgililer Günü de epeyce ağır bir stres unsurudur.

 

Farkındayım, tüm erkekler için genelleme yapmamak gerek ama bazı sosyolojik ve psikolojik gerçekleri de görmezden gelemeyiz☺😃

Bu yüzden bugünkü içeriğimi eşine, sevgilisine 14 Şubat hediyesi seçme arefesindeki Shoeperalı beyefendiler için hazırlamak istedim.

Sevgililer günü hediyesi ne alabilirim?

 

"kadın ayakkabıları"

 

 

Sevgililer günü hediyesi ne alabilirim krizi yaşayan erkekler çoğu kez büyük iyi niyetlerle sürprizler hazırlamaya, bu kritik günü hasarsız atlatmaya(!) çaba gösterirler🤪😎

İşin ucunda sitemlere maruz kalmak, değer vermemekle itham edilmek, efendime söyleyeyim “Sen beni artık sevmiyorsun” vari cümleler işitmek riski var neticede, değil mi?😊

 

O da olmazsa az konuşmak, gece boyu sessiz kalmak, göz temasından kaçınmak gibi pasif-agresif kadınsal tepkiler de olabilir.

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım; değil mi ama?😉

 

 

Evdeki huzur ve asayiş ortamını(!) korumak isteyen beyler, Sevgililer Günü hediye fikirleri içinden önce klasik olanlarla başlarlar:

Kapadokya turu, parfümler, mücevherat gibi.

 

Doğrudur; biz kadınlar bakımlı olmayı, iyi giyinmeyi, seyahat etmeyi, yeni yerleri keşfetmeyi çok severiz.

 

Eşini, sevgilisini bu özel günde mutlu etmek isteyen beyefendilere ben tahmin edebileceğiniz üzere kadınsal eşyaların nirvanası ayakkabı armağan etmelerini öneriyorum.

 

Öneriyorum da önce bir sorun niye başka bir armağan değil de ayakkabı öneriyorum?

 

Sevgililer Günü Hediyesi Olarak Ayakkabı Almak Ne Anlama Gelir?

 

"yüksek topuklu ayakkabı"

 

 

 

Şüphesiz Shoepera okuru olan beyefendiler karşılaşılabilecek en nazik ve en sabırlı erkekler arasında yer alıyor.

Neden mi?

Kendilerine hiç hitap etmeyen bir “Kadın Ayakkabıları Kulübü”nün içeriklerini bile nezaketen okuyup takip eden, üşenmeyip yorumlar yazan erkekler zaten bu düşüncelilikleriyle kendi hayatlarının kadınına da ne armağan edeceklerini bilirler.

 

Ama ayakkabı armağan etmek gerçekten özel bir harekettir bence ve mücevherden, parfümden, tatillerden çok daha derinlikli bir anlamı vardır bir kadına ayakkabı hediye etmenin.

 

Shoepera’nın sloganında da paylaştığım gibi “ayakkabı ruhun arabasıdır” gerçekten de.

Bir kadının kişisel tarzı ne olursa olsun, ayakkabılar bizlerin yaşamında özeldir.

Kim olduğumuzu, ruhumuzu, tarzımızı en net yansıtan eşyalarımızdandır.

 

Bir erkeğin hayatının kadınına ayakkabı armağan etmesi, o kadına sevdiği erkeğin “Bir kadın olarak yaşamda yürüyeceği tüm yollarda kendisini destekleyeceğini” ifade eder ki, kadınları anlayamadığını söyleyen bazı erkekler bu noktayı ıskalarlar.

 

Evet kadınlar olarak kadınsal eşyalardan hoşlandığımız bir gerçektir ama kadınlar açısından  en önemli konu hayatlarındaki erkeğin birinci önceliği olmak ve yaşam serüveninde ilerlerken sevdikleri adam tarafından desteklendiklerini, bu yolda yalnız yürümeyeceklerini kesin olarak bilmektir.

 

İşte Sevgililer Günü’nde ayakkabı armağan etmek kadınlara erkeğin bu duygusunu en iyi anlatan armağanlar arasında bence başı çekiyor.

 

Evet beyler, eminim ki sizler Sevgililer Günü’nde veya doğum gününde eşine, sevgilisine geçen sezon UTC (Ufak Tefek Cinayetler) dizisinde de hicvedildiği gibi mutfak robotu(!) hediye eden erkekler grubundan değilsiniz; onlar zaten ayrı bir yazı konusu.

Ama şimdiye dek hayatınızın kadınına hiç özel bir ayakkabı armağan etmediyseniz bu yıl bu fikri denemeye ne dersiniz?

 

Kadınınızın tarzını, kişiliğini, beğenilerini en iyi siz bilirsiniz.

Bir bakın bakalım şu modellerden biri bence mutlaka sevdiğiniz kadına hitap edecektir.

Eğer “Ayakkabının topuk boyunu seçmede zorlanabilirim.” derseniz şu içeriğim size yardımcı olabilir: Ayakkabı Topuk Boyu Nasıl Ölçülür? 1 Pont Kaç Cm?”

 

 

Sevgililer Günü Armağanının Ne Olduğu Çok Mu Mühim? 

 

Sevgililer Günü hediye fikirleri, Sevgililer Günü hediyesi ne alabilirim telaşı günümüz dünyasının getirdiği hoşluklardan, atraksiyonlardan bir tanesi.

 

Adet olmuş diye Sevgililer Günü hediyesi ne alabilirim konusunun esprisini, sohbetini her yıl yapıyoruz ama işin gerçeği, hayatınızın kadınına “ne hediye aldığınız” değil.

 

O armağanı sevgilinize/eşinize “hangi duyguyla” verdiğiniz önemli sadece.

 

Unutmayın, o armağanı sunacağınız kadın, sizin yüzünüzü güldüren, sağlığınız için kaygılanan, size yeri geldiğinde hem evde hem ofiste çalışıp hem de evlat(lar) veren, terfi edeceğiniz zaman sizi desteklemek için o sinir bozucu patronunuzun eşiyle bile ahbaplık eden, hastalandığınızda size nane limonlar kaynatıp özel “hasta çorbaları” pişiren, ofise jilet gibi gidebilesiniz diye sabahın 05:00’inde favori gömleklerinizi hazır eden, kendisi de işten çok yorgun geldiğinde bile hemen kolları sıvayıp en sevdiğiniz yemekleri hazırlayıveren, siz derbi izlerken ekranın önünden geçmeden size çerez-bira servisleri yapıp çok sevmese de o maçı sizinle gık demeden izleyen, kapıdan girdiğinizde yüz ifadenizden nasıl bir gün geçirdiğinizi şıp diye çözen, sizi tüm artı ve eksilerinizle kabul edip çok seven biricik sevgiliniz/eşinizdir.

 

Sevgililer Günü’dür, doğum günüdür, evlilik yıldönümüdür…

Yılda hep topu 2-3 özel günü çok görüp geçiştirmeyelim; olur mu beyler?

 

Armağan seçme ama daha önemlisi armağanı “anlamlı bir şekilde hayatınızın kadınına sunma” konusunda sizlere güveniyorum.👌👍🎁👠🎁👠🎁👠🎁👠🎁👠

 

Bugün de farklı olsun; bu defa beylere seslenen bir içerik olsun diyerek sevgililer günü hediyesi ne alabilirim ‘e erkekler yönünden bakalım istedim.

 

Sizler ne düşünüyorsunuz sevgililer günü armağanları ve kutlamaları hakkında?

 

Herhangi bir 14 Şubat’ta hediye olarak size hiç ayakkabı alındı mı ya da siz eşinize/sevgilinize özel bir ayakkabı armağan ettiniz mi?

 

Ettinizse eşiniz/sevgiliniz nasıl karşıladı?

Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşırsanız mutlu olurum.

 

İçeriği sosyal medyada paylaşarak Shoepera’nın ayakkabı tutkunlarına ulaşmasına destek verirseniz daha da çok mutlu olurum.

 

Sevgililer Günü’nüz şahane geçsin.💞

Unutmayın ki, yaşamda aşk anlamlı olan tek gerçekliktir. 

 

“Ayakkabı Ruhun Arabasıdır”

Sevdiklerinle Paylaş:

Yorumlar

  1. Pery
  2. Ahu

Yorumunu Paylaş