İşbu sözleşme Shoepera.com Türkiye Yüksek Ökçeler Kulübü sitesi kullanım koşulları ve çerçevesini değerli ziyaretçi ve abonelere bildirmek üzere hazırlanmıştır.

 • Shoepera okur ve aboneleri Shoepera tarafından bu sayfada bildirilen kullanım koşulları içeriğinin tamamını okuduklarını, blog sitesinde ve Kullanım Koşulları sayfasında belirtilen hususları tümüyle anladıklarını, Shoepera’nın bildirdiği koşulları kayıtsız ve şartsız olarak onayladıklarını, belirtilen kullanım koşullarına ilişkin herhangi bir itiraz öne sürmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmiş olurlar. Bu sebeple Shoepera, okurlarına ve abonelerine Kullanım Koşulları sayfasını belirli aralıklarla ziyaret etmelerini önerir.

 • Shoepera’nın yürürlükte bulunan kullanım koşullarında herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 
 • Shoepera abonesi olunduğu andan itibaren aksi abone tarafından talep edilmediği sürece belirli ve değişken olabilecek aralıklarla (haftada 1 adetten daha sık olmamak üzere) bilgilendirme e-postaları/e-bültenleri kullanıcıların abonelik aşamasında paylaştığı e-posta adreslerine gönderilecektir.
 
 • Shoepera, kadın ayakkabılarını merkezine alan ve kadın tüketicilere bu ve ilintili alanlarda güncel ve faydalı  içerikleri sunan ve kulüp yapılanmasında dizayn edilmiş bir blogdur. Shopera’dan düzenli olarak e-bulten yoluyla içerik ve haber almayı kabul etmiş aboneler Shoepera Türkiye Yüksek Ökçeler Kulübü’nün doğal üyeleri olurlar ve süreç içerisinde kulüp üyelerine sunulabilecek tüm özel avantajlardan öncelikli şekilde yararlanma hakları mevcuttur.
 
 • Kullanıcıların/abonelerin diledikleri zaman abonelikten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkı bulunmaktadır. Shoepera tarafından gönderilen e-postalar, Shoepera.com güncel paylaşımları, etkinlik haberleri, abonelere yönelik özel kampanya ve çekiliş duyurumları, üyelere özel kulüp avantajları, güncel gelişmeler, site güncelleme bildirimleri ve benzeri bilgileri içerebilir.
 
 • Shoepera hizmetlerinden faydalanma, abonelik ve takiple gerçekleşebileceği gibi, anonim kullanıcı kimliğiyle de gerçekleşebilir. Ancak Shoepera Türkiye Yüksek Ökçeler Kulübü’nün süreç içinde sunabileceği tüm özel avantajlar, armağan gönderimi, talep üzerine hazırlanabilecek premium içerikler, çekilişler ve bilumum ticari/sosyal faydalar öncelikli olarak Shoepera e-bülten abonelerine yönelik olarak sunulacaktır.
 
 • Shoepera.com ziyaretçi/takipçi/aboneleri, güncellenen kullanım koşullarını uygun bulmadıkları durumlarda, diledikleri zaman Shoepera.com üyeliğinden ayrılabilir/siteyi takip etmeme tercihlerini kullanabilirler. Shoepera.com üyeliğinden ayrılan ve/siteyi takip etmeme tercihini kullanan ziyaretçi, takipçi ve üyeler Shoepera.com’dan herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Shoepera-icerik-paylasimi

Shoepera-sosyal-medya-paylasim

 • Shoepera.com kullanıcıları, site dahilinde yayınlanan içerikleri  sosyal medya mecra ve platformlarında içeriklerin orijinal haliyle paylaşabilir ve Shoepera.com içeriklerinden kamuoyunun yararlanmasına destek olabilirler. Shoepera.com sitesi içerikleri kullanıcılar tarafından sosyal medyada paylaşılırken,  orijinal içeriğin hiç değiştirilmeden paylaşılması esastır.
 • Shoepera.com hizmetlerinden ziyaretçi, takipçi veya üye/abone olarak yararlanan bireyler, Shoepera.com dahilinde hiçbir şart ve durumda üçüncü şahısların kişilik haklarına yönelik saldırıda bulunamazlar.
 • Shoepera.com kullanıcıları site dahilinde, kişilerin ırk, din, dil, politik görüş,  yaş, dış görünüm, sosyal statü, cinsiyet kimliği, cinsel yönelim, yaşam tarzı ve benzeri olgu ve hallere yönelik ayrımcılık, aşağılama, rencide edici tutum ve hakaret içeren, suç oluşturan paylaşımlarda ve nefret söylemlerinde bulunamazlar.
 • Shoepera.com dahilinde ziyaretçi ve aboneler tarafından dini ve siyasi nitelikte propaganda yapılamaz. İhlal hallerinde Shoepera her türden editoryal müdahalede bulunma, ilgili paylaşımları blog alanından kaldırma, ilgili ihlali gerçekleştiren kullanıcılara siteye süresiz erişim engeli koyma haklarını haizdir.
 
 • Shoepera.com dahilinde ziyaretçi, takipçi ve üye/aboneleri tarafından yapılacak yorum ve paylaşımların tamamı önceden kontrol edilmemektedir. Site dahilinde ziyaretçi/takipçi/abonelerce gerçekleştirilebilecek suç unsuru içeren eylemlerde, sadece eylemi gerçekleştirmiş ilgili ziyaretçi, takipçi, üye/abone(ler) bu eylemleri sebebiyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumludur. Shoepera.com bu hallerden hukuki/adli olarak sorumlu tutulamaz.
 
 • Shoepera.com’da yer alan içeriklerin fikri ve mali hakları saklıdır.  Shoepera.com ziyaretçisi, takipçisi ve aboneleri, Shoepera.com sitesini ve/veya içindekileri kopyalamak, değiştirmek ya da kendilerine Shoepera.com’un açık ve yazılı olarak verdiği yetki/izni olmaksızın herhangi bir yazılım, robot, örümcek ve başkaca manuel / otomatik/dijital araçlar kullanmak eylemlerini gerçekleştirmeyeceklerini ve bunları kullanarak Shoepera.com içeriklerinden türev içerik ve eserler yaratmayacaklarını peşinen kabul ve taahhüt ederler.
 • Shoepera.com ziyaretçileri ve aboneleri Shoepera.com sitesinin çalışmasını engellemeye, site dahilinde bulunan içeriklerde bozulmalara veya kayıplara yol açmaya yönelik herhangi bir alet, yazılım ve benzeri herhangi bir araç kullanmayacaklarını, Shoepera.com sitesi yönetim paneline Shoepera’nın verdiği açık, yazılı yetki ve izni olmaksızın uzaktan erişim sağlamaya teşebbüs etmeyeceklerini ve site yönetim panelini izinsiz kullanmak suretiyle herhangi bir işlem yapmayacaklarını, Shoepera.com sitesinin diğer kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını ve bunları hiçbir şart ve durumda kullanmayacaklarını kabul, beyan ve taahhüt etmiş olarak işlem görürler. Aksi tüm hallerde, Shoepera’nın sorumluluğu yoktur ve hukuki mercilere başvurma hakkı saklıdır.
 • Shoepera-yasal-duzenlemeler

  Shoepera-hukuki-haklar

  Suç teşkil eden tüm durumlarda, Shoepera.com’un kamu kurum ve kuruluşlarına veya üçüncü şahıs ya da şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/idari/adli para cezaları için suçu işleyen site kullanıcısı/kullanıcılarına aynen rücu edilir.

 • Shoepera.com sitesi kullanıcıları/üyeleri, telif hakkına konu olan herhangi bir materyali, izinsiz ve yasadışı yollarla iletmek ve yaymak maksadıyla Shoepera.com sitesi içinde yayınlayarak kullanamazlar. Shoepera.com sitesine telif haklarına konu olan görüntü, yazı, resim, video ve benzeri materyali koyan kullanıcı/aboneler, hak sahiplerinden gerekli izinleri almış olmaktan hukuki olarak bizzat sorumludurlar. Shoepera, bu gibi hallerde sorumlu gösterilemez.
 • Shoepera.com kullanıcı ve üyeleri, işbu siteyi kullanımları dahilinde Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümlerine uymayı ve bunları ihlal etmemeyi taahhüt ve kabul ederler.
 • Shoepera, site dahilinde sunulan hizmetlerin kesintisiz ve tümüyle hatasız olacağını hiçbir şekilde taahhüt ve garanti etmez. Shoepera yönetimi, sitenin yazılımsal ve donanımsal güvenlik önlemlerini almakla birlikte, insanlığın 21. yüzyılda ulaştığı teknolojik, bilişimsel ve dijital olanaklar sebebiyle Shoepera.com sitesinin kullanımında  herhangi bir virüs ve sistemleri bozucu özellikle karşılaşılmayacağını da bir taahhüt olarak sunmaz. Bu sebeple, Shoepera kullanımından kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı ve arızi zararlardan Shoepera hiçbir durumda sorumlu tutulamaz.
 • Shoepera.com’un, bu sayfada bildirilen site kullanım koşulları ve kendi takdiri uyarınca herhangi bir Shoepera.com sitesi kullanıcısına ait olan, yayın ilkelerine aykırı bulduğu, uygunsuz olarak değerlendirdiği her türden içerik, görüş, soru ve yorumu yayınlamama, düzelterek yayınlama ve yayından kaldırma hakları saklıdır.
         Shoepera Türkiye Yüksek Ökçeler Kulübü, sitenin kullanımında gösterdikleri özen ve verdikleri destekler için değerli okur ve abonelerine teşekkürlerini sunar.